الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ
19 - ربيع الثاني - 1444 هـ
13 - 11 - 2022 مـ
۲۲-آبان-۱۴۰۱ ه.ش.
03:08 صباحًا
(بحسب التّقويم الرّسميّ لأم القُرى)
[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=400172
________

هرکس از من کراهت دارد و بیزار است، قبرش را بکند...

ای مردم!به این خبر گوش داده و بیندیشید. خداوند در تاریخ شنبه ۱۲ نوامبر ۲۰۲۲(۲۱ آبان ۱۴۰۱ه.ش.) در رؤیایی حق در خواب به من فرمان داد که این خبر را اعلان کنم:
[هر که از من بیزار است و اکراه دارد قبرش را بکند]
پایان.
آیا غیر از کسانی که از رضوان خدا بیزار هستند، کسی هست که از من متنفر باشد؟ من از همگان دعوت می‌کنم رضوان الهی را [که هدف خلقتشان است] عبادت کنند. رضوان الهی، نعیمی است که از نعیم بهشت خداوند بسیار بزرگتر است و کفر آنها نسبت به این دعوت باعث می‌شود تمام اعمالشان به هدر برود. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{فَتَوَلَّ عَنْهُمْ فَمَا أَنتَ بِمَلُومٍ ‎﴿٥٤﴾‏ وَذَكِّرْ فَإِنَّ الذِّكْرَىٰ تَنفَعُ الْمُؤْمِنِينَ ‎﴿٥٥﴾‏ وَمَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَالْإِنسَ إِلَّا لِيَعْبُدُونِ ‎﴿٥٦﴾‏ مَا أُرِيدُ مِنْهُم مِّن رِّزْقٍ وَمَا أُرِيدُ أَن يُطْعِمُونِ ‎﴿٥٧﴾‏ إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّةِ الْمَتِينُ ‎﴿٥٨﴾‏ فَإِنَّ لِلَّذِينَ ظَلَمُوا ذَنُوبًا مِّثْلَ ذَنُوبِ أَصْحَابِهِمْ فَلَا يَسْتَعْجِلُونِ ‎﴿٥٩﴾‏ فَوَيْلٌ لِّلَّذِينَ كَفَرُوا مِن يَوْمِهِمُ الَّذِي يُوعَدُونَ ‎﴿٦٠﴾‏ } صدق الله العظیم[سورة الذاريات].
کسی جز شیاطین سرکش از رضوان الهی [که نعیمی بسیار بزرگتر از نعیم جنت خداوند است] بیزار نیست، آنان از رضوان خداوند نسبت به بندگانش بیزار بوده و به شدت تلاش می‌کنند تا بندگان خداوند را از آن دور کرده و بازدارند. چون آرزو دارند شما هم مانند آنها کافر شده و همراه آنان از اهالی جهنم باشید، چرا که نمی‌خواهند وعده‌ی خداوند به بندگانش در مورد نعیم اعظم رضوانش و همچنین نعیم کوچکتر که همان بهشت نعیم است، محقق گردد. تصدیق فرموده‌ی خداوند تعالی:
{وَعَدَ اللَّهُ الْمُؤْمِنِينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ جَنَّاتٍ تَجْرِي مِن تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِينَ فِيهَا وَمَسَاكِنَ طَيِّبَةً فِي جَنَّاتِ عَدْنٍ ۚ وَرِضْوَانٌ مِّنَ اللَّهِ أَكْبَرُ ۚ ذَٰلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ ‎﴿٧٢﴾‏ } صدق الله العظیم [سورة التوبة].
آیا من شما را به چیزی جز این دعوت کردم که به خدا شرک نیاورید و همراه خدا احدی را نخوانید؟ میان بندگان و رب المعبود نه در دنیا و نه در آخرت، واسطه‌ای وجود ندارد، خداوند پاک و منزه و بسیار برتر است. آیا این همان دعوت تمام انبیای جن و انس خداوند نیست؟
هر که دعوت خلیفه‌ی خدا مهدی ناصر محمد یمانی را تکذیب کند، دعوت تمام انبیای جن و انس خداوند را برای عبادت خداوند یکتا و بی‌شریک تکذیب کرده‌است.
پس هر که از من بیزار باشد و نسبت به دعوت حق من کافر گردد، فرجام کار او آتش است که بسیار بد جایگاهی است. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:

{ذَٰلِكُم بِأَنَّهُ إِذَا دُعِيَ اللَّهُ وَحْدَهُ كَفَرْتُمْ ۖ وَإِن يُشْرَكْ بِهِ تُؤْمِنُوا ۚ فَالْحُكْمُ لِلَّهِ الْعَلِيِّ الْكَبِيرِ ‎﴿١٢﴾‏ } صدق الله العظيم [سورة غافر].
به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، تنها کسانی از من بیزار هستند که از رضوان الهی بیزار بوده و از آن کراهت داشته باشند و کسی از رضوان خداوند بیزار نیست مگر اینکه از شیاطین سرکشی باشد که دشمن خدا و رسول او و دشمن خلیفه‌ی خدا امام مهدی هستند. همانا که خداوند، دشمن کسانی است که با اولیای او دشمنی کنند. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{قُلْ مَن كَانَ عَدُوًّا لِّجِبْرِيلَ فَإِنَّهُ نَزَّلَهُ عَلَىٰ قَلْبِكَ بِإِذْنِ اللَّهِ مُصَدِّقًا لِّمَا بَيْنَ يَدَيْهِ وَهُدًى وَبُشْرَىٰ لِلْمُؤْمِنِينَ ‎﴿٩٧﴾‏ مَن كَانَ عَدُوًّا لِّلَّهِ وَمَلَائِكَتِهِ وَرُسُلِهِ وَجِبْرِيلَ وَمِيكَالَ فَإِنَّ اللَّهَ عَدُوٌّ لِّلْكَافِرِينَ ‎﴿٩٨﴾‏ وَلَقَدْ أَنزَلْنَا إِلَيْكَ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ ۖ وَمَا يَكْفُرُ بِهَا إِلَّا الْفَاسِقُونَ ‎﴿٩٩﴾ } صدق الله العظيم [سورة البقرة].
و کار تمام شده‌است، به نظر می‌رسد زمان تصدیق آنچه که در بیان زیر آمده‌ بود، فرا رسیده‌باشد:
قارعه‌ی جنگ کرونایی و جنگ اقلیمی تشدید خواهد شد:
https://nasser-alyamani.org/showthread.php?p=348178

خلیفه‌ی خدا بر سراسر عالم
الإمام المهدي ناصر محمد اليماني

======== اقتباس =========