الموضوع: خروجی گرفتن از بیانات امام در سایت بصورت فایل pdf

صفحة 1 من 2 12 الأخيرةالأخيرة
النتائج 1 إلى 10 من 14
  1. افتراضي خروجی گرفتن از بیانات امام در سایت بصورت فایل pdf

سلام علیکم
    انصار عزیز، لطفا راهنمایی می فرمایید بهترین و سریعترین راه برای خروجی گرفتن از یک بیان، بصورت فایل Pdf چگونه است؟

2. افتراضي

سلام علیکم. بالای هر بیان تو نوار قهوه‌ای یک آپشن هست به اسم اداوات الاقتباس روی اون کلیک کنید یک پنجره باز میشه در آخرین سطر سمت راست نوشته نوشته طباعة المشارکة روی اون که کلیک کنید صفحه جدیدی باز میشه که مربوط به چاپ گرفتنه.اگر تو کامپیوترتون برنامه تبدیل به پی دی اف داشته باشید از بین لیست برای چاپ پیداش میکنید :
    microsoft print to pdf
    روش که کلیک کنید یه صفحه باز میشه که باید برای فایل یک اسم انتخاب کنید و ذخیره اش کنید

3. افتراضي

بینهایت سپاسگزارم

4. افتراضي

اتَّبِعُوا مَا أُنزِلَ إِلَيْكُم مِّن رَّبِّكُمْ وَلَا تَتَّبِعُوا مِن دُونِهِ أَوْلِيَاءَ قَلِيلًا مَّا تَذَكَّرُونَ

از چیزی که از طرف پروردگارتان بر شما نازل شده، پیروی کنید! و از اولیا و معبودهای دیگر

5. افتراضي

سلام علیکم، ای کسانی که فکر میکنید در صراط مستقیم قرار دارید، در گمراهی ناصر محمد یمانی همین یک مورد کافیست که گمراهی او را اثبات کند او به خود اجازه داده ایات فتنه، مانند هاروت و ماروت، بعوضه، و... را تفسیر کند در حالی که صاحبان علم فقط به ان ایمان دارند و بس. و دنبال تفسیر ان نمیروند، جز گمراهان که از خود میپرسند منظور خدا از این مثل چه بوده، کافیه حتی یم ذره به ان ایات فکر کنی جزو گمراهان قرار خواهید گرفت، لطفا بیدار شویید، پیام من را به دست ناصر محمد برسانید، او مهدی واقعی نیست

- - - تم التحديث - - -

لا اله الا الله وحده لا شریک له

6. افتراضي

اقتباس المشاركة : from kurdistan
    سلام علیکم، ای کسانی که فکر میکنید در صراط مستقیم قرار دارید، در گمراهی ناصر محمد یمانی همین یک مورد کافیست که گمراهی او را اثبات کند او به خود اجازه داده ایات فتنه، مانند هاروت و ماروت، بعوضه، و... را تفسیر کند در حالی که صاحبان علم فقط به ان ایمان دارند و بس. و دنبال تفسیر ان نمیروند، جز گمراهان که از خود میپرسند منظور خدا از این مثل چه بوده، کافیه حتی یم ذره به ان ایات فکر کنی جزو گمراهان قرار خواهید گرفت، لطفا بیدار شویید، پیام من را به دست ناصر محمد برسانید، او مهدی واقعی نیست

- - - تم التحديث - - -

لا اله الا الله وحده لا شریک له
    انتهى الاقتباس من from kurdistan
    سلام علیکم
    چیزی بنام آیات فتنه در قرآنی که سراسر نور و رحمت است وجود ندارد. اگر منظورتان متشابهات باشد، خداوند آیات متشابه را حجت قرار نداده است ولی آیات محکم و ام الکتاب؛ حجت خدا بر شماست؛ آیاتی که فرمان داده از آنها پیروی کنید و برهان های امام مهدی ناصرمحمد یمانی منحصراً بر اساس آنهاست. رفتار شما در برابر بیانات امام مهدی ناصرمحمد یمانی مانند رفتار کسانی است که بعلت انحراف قلبشان، آیات محکم و واضح قرآن را رها کرده و به متشابهات می آویزند. شما نیز هزاران بیان و حجت امام علیه السلام در خصوص عقاید پایه مانند حقیقت نعیم اعظم رضوان خدا، هدایت، شفاعت، شرک، اجتهاد، عصمت، خلافت، بعث اول و رجعت، حروف مقطعه، ادراک، علم غیب، ملک الموت، نفی احکام شیطانی مانند سنگسار و ... را پشت سر انداخته و به هاروت و ماروت آویخته اید که حقیقت آن را یا بواسطه بیان امام و یا نهایتا در عالم واقعیت و بعد از عبور سیاره عذاب درک خواهید کرد.

{وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّـهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا} صدق الله العظيم [النمل:۹۳]
    {و بگو حمد و سپاس خداوند را که آیاتش را به شما نشان خواهد داد تا آن را بشناسید}

و اما در مورد آیات متشابه، سبحان الله، منزه است خداوند و آیات متشابه را به عبث نازل نفرموده که تا ابد بیان آن را به بشر نیاموزد. خداوند دانش کتاب قرآن عظیم شامل محکمات و متشابهات آنرا به اولی الأمر که همان راسخون درعلم اند الهام می نماید تا در هر عصری این دانش دلیلی برای خلافت آنها باشد.

{ثُمَّ أَوْرَ‌ثْنَا الْكِتَابَ الَّذِينَ اصْطَفَيْنَا مِنْ عِبَادِنَا} صدق الله العظيم [فاطر:32]
    {سپس این کتاب (آسمانی) را به گروهی از بندگان برگزیده خود به میراث دادیم}

و کلام آخر:

{وَقَدْ جَاءَكُم بِالْبَيِّنَاتِ مِن رَّبِّكُمْ ۖ وَإِن يَكُ كَاذِبًا فَعَلَيْهِ كَذِبُهُ ۖ وَإِن يَكُ صَادِقًا يُصِبْكُم بَعْضُ الَّذِي يَعِدُكُمْ ۖ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَهْدِي مَنْ هُوَ مُسْرِفٌ كَذَّابٌ} صدق الله العظيم [غافر:۲۸]
    {در حالی که دلایل روشنی از سوی پروردگارتان برای شما آورده است؟! اگر دروغگو باشد، دروغش دامن خودش را خواهد گرفت و اگر راستگو باشد، بعضی از عذاب‌هایی را که وعده می‌دهد به شما خواهد رسید؛ خداوند کسی را که اسرافکار و بسیار دروغگوست هدایت نمی‌کند}

7. افتراضي

سلام جناب امیر دقیقا من کاری به متشابهات ندارم و علاقه ای به تفسیر ان ها ندارم ایات فتنه تا ابد کسی حق ندارد تفسیر کند و حتی به ان فکر کند، و چه کسی گفته اوالامر راسخون در علم هستند؟؟؟؟
    عزیز من داستان های که شما به ان تمسک جسته اید مانند نیبرو هزاران کانال دارند هروز در موردش بحث میکنند، این داستان ها از ذکریا ستچین نقل شده در مورد ترجمه لوح های گلی سومریان، فکر کردی فقط ناصر محمد در مورد رد شفاعت حرف زده، برادر من میخای باور کنی میخای نکن مهدی جز یک رسول انذار گر کسی نیست

8. افتراضي

ادم های زیادی در طول تاریخ امدند و وجود دارند، که حقایقی در مورد قران گفتند، یک نمونه احمد مفتی زاده، برو به حرف هایش فکر کن سال ها قبل تر از ناصر محمد حرف زده، و انسان های بزرگ و شریف دیگر، قرار نیس هرکسی حرفی حق گفت مهدی باشد و ادعای مهدویت کند، لشکر سواره و پیاده و اینترنتی راه بیندازد، برهان های زیادی وجود دارد. بر رد دروغی پر از حقیقت!!!! عزیز من شما اصحاب رقیم هستید که در خواب هستید، عیسی بر نخواهد گشت، خود را گول نزنید، حق را جز رسول حق نخواهد گفت

9. افتراضي

خداوند گفته هیچ کس حق ندارد در ایات من مجادله کند، اما رهبر شما جهان را به مجادله دعوت می کند که بگویید اره من حق اورده ام و من برحقم و از هر قسم شدیدی استفاده میکند که بگویید حق است حق قسم نمیخواهد، شما منتظر باشید ما هم منتظر میبینیم وعده حق فرا میرسد،
    او خود را از نسل علی میداند در حالی که خدا گفته محمد پدر هیچ یک از مردان شما نیست و حفید(نوه)هم شامل این گفتار می باشد، او میگویید یتلوه شاهد منه، علی میباشد، اصلا این ایه مخاطبش محمد نیست!!!! التماس تفکر

- - - تم التحديث - - -

Surah Hud, Verse 18:
    وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنِ افْتَرَىٰ عَلَى اللَّهِ كَذِبًا أُولَٰئِكَ يُعْرَضُونَ عَلَىٰ رَبِّهِمْ وَيَقُولُ الْأَشْهَادُ هَٰؤُلَاءِ الَّذِينَ كَذَبُوا عَلَىٰ رَبِّهِمْ أَلَا لَعْنَةُ اللَّهِ عَلَى الظَّالِمِينَ

چه کسی ستمکارتر است از کسانی که بر خدا افترا می‌بندند؟! آنان (روز رستاخیز) بر پروردگارشان عرضه می‌شوند، در حالی که شاهدان [=می‌گویند: «اینها همانها هستند که به پروردگارشان دروغ بستند! ای لعنت خدا بر ظالمان باد!»

10. افتراضي

من وظیفه مجادله با کسی را ندارم جز یاداوری و تذکر منظوری نداشتم، وظیفه من اقتضا کرد یاداوری کنم که ناصر محمد مشکل زیاد دارد، همین بس که او بر ایات خدا دروغ بسته و ایات فتنه که همان ایات کتاب هستند، یاداوری میکنم ایات کتاب، نه ایات قران!!!! را تفسیر و دروغ پردازی کرده است

صفحة 1 من 2 12 الأخيرةالأخيرة